Son güncellenme :12.01.2014 17:30

Anasayfa > Genel > Chp ekinözü seçim bürosu açılışı

12.01.2014 Paz, 17:30

Ekinözü ilçesi bu gün cumhuriyet halk partisinin açılış şölenine tanıklık etti.chp ekinözü belediye başkan adyı fatih vicdan’ın ilçe merkezindeki seçim bürosunun açılışında tam bir coşku hakim olurken,açılışta konuşan vicdan ekinözü halkına projelerini aktardı.
Ekinözü ilçesini yaşanabilir bir ilçe haline getirebilmek amacıyla yola çıkan chp ekinözü belediye başkanı fatih vicdan ilçe merkezinde merkez seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.
Seçim bürosu açılışı coşkuulu vatandaşların katılımı ile tam bir miting havası içerisinde geçti.
Açılış töreninde konuşan chp kahramanmaraş il başkanı esat şengül,vatandaşları selamlayarak,fatih vicdan i,le ekinözü’nün yeniden dirileceğini ifade edip,vatandaşlardan vicdana sahip çıkarak ekinözünün gelişmesine katkı sunmalarını istedi.
Ekinözü ilçesinde ana cadde üzerinde açılışı yapılmak üzere organize edilen törende vatandaşlara hitap eden fatih vicdan halkın mevlid kandilini kutlyarak başladığı konuşmasında ekinözü’nün ilçe sıfatına yakışır hale getirebilmek için yola çıktıklarını,30 yıllık ilçe olan ekinözü’nün sıradan bir beldeden farkı olmadığını ifade ederek,işsizliğin bitirilmesi,göçün durdurulması,eğitim sorunlarının çözülmesi,içmecelerin 12 ay açık kalabilmesi ve ekinözüne istihdam sağlanması için hazırladığı çalışmaları halka aktardı.
Vicdan konuşmasının son bölümünde ise seçilmeleri halinde yapmayacaklarını sıraladı.vicdan seçilmemiz halinde belediyenin kaynaklarını çarçur ettirmeyeceğiz.araç gereçlerini hor kullandırtmayacağız diye konuştu.
Konuşmaların ardındna binlerce kişini katılımı ile seçim bürosunun açılışına geçildi.seçim bürosu ,il başkanı esat şengül,eski millet vekili mehmet parlakyiğit,nurhak belediye başkanı ahmet akkuş,pazarcık belediye başkanı kamil dalkara,bakış belediye başkanı kamber yurdakurban,elbistan ilçe başkanı naci göçmen,diğer ilçelerin ilçe teşkilat başkanları ve belediye başkan ve adaylarının kestiği kurdelayla hizmete açıldı.açılışta vatandaşlar halaylar çekerek sevinç gösterileri yaparken,vatandaşlara çeşitli ikramlarda da bulunuldu.

 

 

 

YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

haci ali bakir

hayirli ve ugurlu olsun

12.01.2014, 20:05
naci öğüt

başarılar

27.03.2014, 13:11
http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js pagead2.googlesyndication.com